10 фраз, які обов’язково потрібно казати дітям


Те, що ми кажемо, назавжди закарбовується у пам’яті та серцях наших дітей.
Тож давайте говорити те, що підтримуватиме їх, надихатиме та додаватиме сил.

1️⃣ «Ти зможеш». Маленькі діти часто здаються та очікують, що батьки зроблять щось замість них. Але якщо Ви впевнені, що дитині вдасться зробити бажане, то скажіть їй про це.

2️⃣ «Я вірю у тебе». Нехай ці слова завжди дзвинять у голові. Коли у нас вірять найрідніші люди, чия думка є найважливішою у світі – це справді цінно. Ці слова можуть стати рушійною силою.

3️⃣ «Навіть якщо я серджусь, я люблю тебе». Відчуваєте, як важливо це знати? Знати, що тебе люблять навіть коли ти не ідеальний, навіть коли помилився. Люблять за те, ким ти є, а не за те, що ти робиш чи не робиш.

4️⃣ «Зробімо це разом». Якщо щось справді не вдається, якщо валиться з рук – зробити разом це найкращий вихід. Ціль буде досягнута, дитина відчуватиме вашу підтримку та опору. Наполегливість буде винагороджена.

5️⃣ «Я слухаю тебе, розповідай». У такий момент надзвичайно важливо сісти поруч і слухати. Не мити посуд, не перекладати речі, не дивитись у телефон. Є ви та ваша дитина і нехай увесь світ зачекає.

6️⃣ «Я пишаюся тобою». Ці слова можуть згладити найважчі моменти життя.

7️⃣ «Усі помиляються. Так ми вчимося». Без помилок не буває розвитку. Краще зрозуміти це у 5, ніж у 50

8️⃣ «Ти доклав усіх зусиль, я знаю». Визнавати поразки також важливо. Та ці слова підбадьорюють навіть коли на душі зовсім кепсько.

9️⃣ «Я вірю тобі». Віра батьків не повинна хитатися від вітру чужих слів та домислів.

🔟 «Ти у безпеці». Діти переживають багато страхів. Вони бояться темряви, помилок, розчарувати когось, загубитись, бояться, що їх насварять. І тут важливо не кинутись у знецінення “та чого ти боїшся, це ж просто ніч”. А дати відчути те, чого маляті бракує тут і зараз.

Додавайте свої найважливіші фрази у коментарях 👇👇👇
Нехай у світі буде побільше щасливих дітей.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *