Блог

Панує багато думок у якому віці найкраще віддавати дитину до дитячого садочка. Це залежить від особистого садочкового досвіду, від того, перша це дитина чи ні, від закладу, який планують відвідувати. Але хвилюються – всі.

Якщо ви не висловлюєте занепокоєння садочком родичам, друзям і знайомим при дитині, якщо ви не лякаєте садочком або, навпаки, не малюєте казкові перспективи перебування у рожевих тонах – все буде гаразд.

Ми розуміємо, що період звикання важливий не тільки для малюків, а й для батьків, особливо мам. Варіант, коли мама, ніби ніндзя, тут була, а тут раптово зникла – точно не наш. Ваша дитина має зрозуміти, що мама сприймає те, що відбувається в садочку, як звичайну справу. Малюк спостерігає за вашою реакцією на нове середовище, бо ви для нього найавторитетніша доросла людина.

Готуючись до перших відвідин можна показати дитині побут дитячого садочка у грі: віддайте ведмедика, зайчика і котика в садочок, а вихователькою призначте ляльку Марусю. Можна обіграти різноманітні ситуації: що кому робити, коли хочеться в туалет, попити водички і т. д.

Тільки тоді, коли у вас вже є хоч мінімальний діалог і ви розумієте про що вам розповідає малюк, можна віддавати його в садочок. Тоді ви спокійні, бо знаєте, що увечері отримаєте зі слів дитини інформацію про всі важливі події дня. Це зазвичай трапляється ближче до трьох років.

Дітки меншого віку – це маленькі моторчики, які часто біжать заради бігу, не реагують на звертання і плачуть за мамою так гірко, ніби більше її не побачать. Ровесників їм достатньо бачити годинку на майданчику, коли поряд мама. І цілий день це та-а-ак довго, як для дорослих – рік. Ще й іграшки у садочку не всі належать виключно тобі. А численні дослідження психологів підтверджують факт, що розвиток діток до трьох років не включає вміння ділитися будь-чим, особливо іграшками.

Тому у «Дрім Дім» ходять дітки з трьох рочків і до школи. У цей період свого зростання інтерес до інших діток вже не примусовий. Разом веселіше гратися, танцювати, співати, малювати і …їсти. Все, що не виходить, а хтось інший вміє, важливіше навчитися робити. І мама, коли бачить таку зацікавленість садочковим життям, все рідше хвилюється і крадькома змахує сльозу, згадуючи, з якої безпорадної крихіточки ростила свою дитинку.
Все має відбуватися вчасно. Якщо ви та ваш малюк вже готові до садочка – ласкаво просимо до приватного садочка «Дрім Дім» у місті Вінниця!