Що об’єднує “наших” батьків?..

Що об’єднує “наших” батьків?..

Приватний дитячий садок “Дрім Дім” вперше для всіх розпочинається по-різному. Хтось спробував прижитись в іншому садочку і щось пішло не так, а хтось шукав і шукав варіанти, поки не натрапив на наш формат.

У нас немає таких батьків, хто хотів би віддати дитинку у садочок і не вникати у її життя з 8:00 і до вечора.

Всі неймовірно люблять своїх крихіток, знімають для них різноманітні зірочки з неба, але є одна дуже важлива здатність, що об’єднує наших матусь і татусів – вони крім усього ще й ПОВАЖАЮТЬ своїх дітей.

Це виражається в увазі, з якою увечері слухають про всі події дня, виконують кумедні ранкові ритуали “подивитись на кроватку” чи “посидіти на своїй шафці”)))

Взагалі наші батьки сприймають переживання, інтереси і дитячі проблеми дуже всерйоз, а діти відповідають їм взаємністю. Так з’являється атмосфера порозуміння, в якій нам всім дуже комфортно.

Ми спостерігаємо щоранку посмішки наших вихованців, що проглядають з-під помпончиків і капюшонів. Слухаємо про події, які встигли трапитись за такий короткий домашній вечір і ранок. Радіємо всім колективом кожному досягненню малюків, кожній творчій роботі і вивченій з бабусею на вихідних пісенці.

Відчуваємо велику вдячність за те, що доля привела таких чудових людей у наш особливий простір – дитячий садочок “Дрім Дім”.

Ми завжди відкриті для однодумців.

Обіймаємо наших малюків, поважаємо дідусів та бабусь, не забуваємо говорити слова кохання своїм половинкам та шануємо Україну.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *